Hakkımızda | Sürtaş

Hakkımızda

1985 yılında Bayrampaşa'da küçük bir atölyede kurulan firmamız artan sektör bilinci ve üretim kalitesiyle Esenyurt'ta 15000 m2 kapalı alan ve 10000 m2 açık alan üzerinde entegre tesis inşa etti.

Gelişen üretim kapasitesiyle tüm alanlar için; özellikle kozmetik otomotiv, meşrubat satış sahalarında kullanılmak üzere, kendi bünyesinde stant üretimi  yapmaktadır.

 

Ürünün dizaynından, müşterinin belirlediği noktaya teslim edilmesi aşamasına kadar tüm süreçleri kendi bünyesinde gerçekleştiren entegre bir kuruluştur. Yaklaşık 450 çalışanı, tasarımcıları ve mühendisleri ile kendi sektöründe dünya çapında önde gelen kuruluşlardan biridir.

Firmamızın karakteristik özelliği ve tercih edilmesinin temeli; kendi insan emeği ve makine gücüyle, kısa sürede müşterinin talep ettiği üretimi gerçekleştirmesidir.

 

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi gereklerine uyumlu ürün, hizmet ve uygun fiyat politikası ile Sürtaş 103 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir.

 

Yeni yatırımları ve güçlendirilmiş yapısı sayesinde Sürtaş üretim ve satış kapasitesini artırarak gelişmeye devam ediyor.

MİSYON

Müşteri Odaklı Anlayış İçerisinde, Hammaddeden Nihai Ürüne Kadar Tüm Süreçlerde Yenilikçi Teknolojiyi Kullanarak, Fark Yaratan Ayrıntılar, Özgün Tasarımlar Hazırlamak Temel İlkemizdir.

 

Sosyal Çalışma Prensibimiz: Sürtaş’ ta herkesin kendini geliştirmesi için gerekli imkânlar sağlanır.”

VİZYON

Stant ve Mağazacılık Sektörüne Yön Veren, Çağdaş, İlkeli, Sürekli İyileştirme Modelini Esas Alan, İş ve İnsan Odaklı Sorumlu Yaklaşımı Benimseyen, Dünyada Sayılı Lider Markalardan Biri Olmak.

Değerli Referanslarımız

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin!

Yeni ürünlerimizden ve bizden haber almak isterseniz sosyal medya hesaplarımızı takip edin.

TOP